Privatumo Politika

baldai-isparduotuve.lt svetainė priklauso UAB Clemence Richard, kuri yra Jūsų asmens duomenų duomenų valdytojas.

Priėmėme šią Privatumo politiką, kuri nustato, kaip tvarkome baldai-isparduotuve.lt surinktą informaciją, kurioje taip pat yra nurodytos priežastys, kodėl privalome rinkti tam tikrus Jūsų asmens duomenis. Todėl prieš naudodamiesi baldai-isparduotuve.lt svetaine privalote perskaityti šią Privatumo politiką.

Rūpinamės Jūsų asmens duomenimis ir įsipareigojame garantuoti jų konfidencialumą ir saugumą.

Asmeninė informacija, kurią renkame:
Jums lankantis baldai-isparduotuve.lt, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie Jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos Jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į svetainę ir kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“. Be to, mes galime rinkti asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate (įskaitant vardą, pavardę, adresą, mokėjimo informaciją ir kt.), bet tuo neapsiribojant, kad galėtume įvykdyti sutartį.

Kodėl mes tvarkome jūsų duomenis?
Mūsų prioritetas yra klientų duomenų saugumas, todėl galime apdoroti tik minimalius naudotojo duomenis, tik tiek, kiek tai yra būtina svetainei prižiūrėti. Automatiškai renkama informacija naudojama tik galimiems piktnaudžiavimo atvejams nustatyti ir statistinei informacijai apie naudojimąsi svetaine gauti. Ši statistinė informacija kitaip nėra apibendrinta taip, kad pagal ją būtų galima identifikuoti bet kurį konkretų sistemos vartotoją.

Jūs galite apsilankyti svetainėje nenurodydami mums, kas esate, ir neatskleisdami jokios informacijos, pagal kurią kas nors galėtų jus atpažinti kaip konkretų, identifikuojamą asmenį. Jei vis dėlto norite naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis arba norite gauti mūsų naujienlaiškį ar pateikti kitą informaciją užpildydami formą, galite pateikti mums asmens duomenis, tokius kaip el. pašto adresas, vardas, pavardė, miestas. gyvenamoji vieta, organizacija, telefono numeris. Galite pasirinkti nepateikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tuomet gali nepavykti pasinaudoti kai kuriomis svetainės funkcijomis. Pavyzdžiui, jūs negalėsite gauti mūsų naujienlaiškio arba susisiekti su mumis tiesiogiai iš svetainės. Vartotojai, kurie nėra tikri, kokia informacija yra privaloma, kviečiami susisiekti su mumis prekyba@clemencerichard.lt.

Jūsų teisės:
Jei esate Europos gyventojas, turite šias teises, susijusias su jūsų asmens duomenimis:

Teisė būti informuotam.
Teisė susipažinti.
Teisė į ištaisymą.
Teisė ištrinti.
Teisė apriboti tvarkymą.
Teisė į duomenų perkeliamumą.
Teisė prieštarauti.
Teisės, susijusios su automatizuotu sprendimų priėmimu ir profiliavimu.
Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis žemiau nurodyta kontaktine informacija.

Be to, jei esate Europos gyventojas, atkreipiame dėmesį, kad jūsų informaciją tvarkome siekdami įvykdyti sutartis, kurias galime sudaryti su jumis (pavyzdžiui, jei pateikiate užsakymą per Svetainę) arba kitaip siekdami mūsų teisėtų verslo interesų, išvardytų. aukščiau. Be to, atminkite, kad jūsų informacija gali būti perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

Nuorodos į kitas svetaines:
Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ir kurių nekontroliuojame. Atminkite, kad nesame atsakingi už tokias kitas svetaines ar trečiųjų šalių privatumo praktiką. Raginame atkreipti dėmesį, kai išeinate iš mūsų svetainės ir perskaityti kiekvienos svetainės, kuri gali rinkti asmeninę informaciją, privatumo pareiškimus.

Informacijos saugumas:
Saugome informaciją, kurią pateikiate kompiuterių serveriuose kontroliuojamoje, saugioje aplinkoje, apsaugotoje nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Mes laikomės pagrįstų administracinių, techninių ir fizinių apsaugos priemonių, kad apsaugotume nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, keitimo ir asmens duomenų atskleidimo, jį valdydami ir saugodami. Tačiau negalima garantuoti duomenų perdavimo internetu ar belaidžiu tinklu.

Teisinis atskleidimas:
Atskleisime bet kokią informaciją, kurią renkame, naudojame ar gauname, jei to reikalauja ar leidžia įstatymai, pavyzdžiui, siekdami įvykdyti teismo šaukimą ar panašų teisinį procesą, ir kai sąžiningai manysime, kad atskleidimas yra būtinas siekiant apsaugoti mūsų teises, apsaugoti jūsų saugumą arba kitų asmenų saugumui, tirti sukčiavimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą.

Kontaktinė informacija:
Jei norite susisiekti su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šią Politiką, arba norite susisiekti su mumis bet kokiu klausimu, susijusiu su asmeninėmis teisėmis ir jūsų asmenine informacija, galite atsiųsti el. laišką adresu prekyba@clemencerichard.lt.